O Táboře - záloha

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Pojeďte s námi na tábor!

2019

Letní prázdniny jsou už za rohem a vy jistě přemýšlíte, s kým a kde je strávíte. Pokud hledáte fajn partu kamarádů, vedoucí, kterým na dětech záleží a zábavu, kterou jen tak nenajdete, potom pro vás máme dobrý tip.
 
Letos s námi můžete od 30. 6. do 13. 7. 2019 vyrazit na velké dobrodružství do kempu KROKODÝL, který se nachází nedaleko vesnice Železnice blízko Jičína. Kemp se nachází uprostřed přírody s přístupem do lesa, v areálu je pak hřiště na beach volejbal a nedaleko bazén na koupání. Když se k tomu přidá fajn parta lidí se zajímavým programem, nemůže z toho vzniknout nic jiného, než bezva prázdniny.
 
Táborový tým tyto letní tábory pořádá už více než 15 let, ten letošní bude zase plný dobrodružství a zábavy. Čtrnáct dní bude plných soutěží, výprav a výletů, jako každoročně bude na závěr boj o poklad, za táborové penízky si děti nakoupí v krámcích
 

Vzhledem k tomu, že budeme mít jako každoročně velmi dobře vyřešený zdravotní dozor, mohou s námi bez obavy vyrazit kamarádi s různými typy zdravotních omezení, vše je jen na individuální dohodě.

Od roku 2010 nabízíme i tábor pro děti s celiakií. Máme velkou zkušenost s tímto typem onemocnění, dětem nabízíme pestrý jídelníček, tak aby ve srovnání s ostatními dětmi rozhodně nijak nestrádaly.

Cena tábora je 4 990 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat ve fóru, e-mailem novakova@inpg.cz, napište nám zprávu na Facebooku, nebo nám zavolejte na 775 776 690. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Těšíme se na vás!