O Táboře

Pojeďte s námi na tábor!

2020

Letní prázdniny jsou už za rohem a vy jistě přemýšlíte, s kým a kde je strávíte. Pokud hledáte fajn partu kamarádů, vedoucí, kterým na dětech záleží a zábavu, kterou jen tak nenajdete, potom pro vás máme dobrý tip.
 
V roce 2020 pořádáme letní tábor v termínu od 28. 6. do 11. 7. 2020. Po několika letech jsme se rozhodli pro změnu a stejně jako ve Fortnite začínáme nanovo. Vydáme se do kempu poblíž Ledče nad Sázavou,  kde si užijeme 14 dnů plných zábavy a her. Základna se nachází ve Sluneční zátoce, kde se odehrávaly příběhy knížky Hoši od Bobří řeky od Jaroslava Foglara. Budeme se vozit na kánoích a nebo vyrazíme do okolních lesů na nejrůznější mise s soutěže. V areálu tábora pak určitě najde využití třeba volejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště. Vhod příjde i 6 ping pongových stolů. Ubytováni budeme pokojích pro 4, které jsou součástí hlavní budovy.
 
Táborový tým tyto letní tábory pořádá už více než 18 let, ten letošní bude zase plný dobrodružství a zábavy. Čtrnáct dní bude plných soutěží, výprav a výletů, jako každoročně bude na závěr boj o poklad a za táborové body si děti nakoupí v krámku.
 

Vzhledem k tomu, že budeme mít jako každoročně velmi dobře vyřešený zdravotní dozor, mohou s námi bez obavy vyrazit kamarádi s různými typy zdravotních omezení, vše je jen na individuální dohodě.

Od roku 2010 nabízíme i tábor pro děti s celiakií. Máme velkou zkušenost s tímto typem onemocnění, dětem nabízíme pestrý jídelníček, tak aby ve srovnání s ostatními dětmi rozhodně nijak nestrádaly.

Cena tábora je 5.490 Kč.
Přihlásit na tábor    Více informací

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat ve fóru, e-mailem novakova@inpg.cz, napište nám zprávu na Facebooku, nebo nám zavolejte na 775 776 690. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Těšíme se na vás!

TOPlist