O nás

Pojeďte s námi na tábor!

2023

Letní prázdniny jsou už za rohem a vy jistě přemýšlíte, s kým a kde je strávíte. Pokud hledáte fajn partu kamarádů, vedoucí, kterým na dětech záleží a zábavu, kterou jen tak nenajdete, potom pro vás máme dobrý tip.
 
V roce 2023 pořádáme letní tábor v termínu od 30. 7. do 12. 8. 2023. 
 
Táborový tým tyto letní tábory pořádá již přes 20 let, ten letošní bude zase plný dobrodružství a zábavy. Čtrnáct dní bude plných soutěží, výprav a výletů, jako každoročně bude na závěr boj o poklad a za táborové body si děti nakoupí v krámku. Tábor je možný pro děti od 6 let.
 

Vzhledem k tomu, že budeme mít jako každoročně velmi dobře vyřešený zdravotní dozor, mohou s námi bez obavy vyrazit kamarádi s různými typy zdravotních omezení, vše je jen na individuální dohodě.

Od roku 2010 nabízíme i tábor pro děti s celiakií. Máme velkou zkušenost s tímto typem onemocnění, dětem nabízíme pestrý jídelníček, tak aby ve srovnání s ostatními dětmi rozhodně nijak nestrádaly.

Cena tábora je 5.890 Kč.
(Je možné jet i na 1 týden. Potom je cena 3.890 Kč.)

Přihlásit na tábor    Více informací

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat ve fóru, e-mailem novakova@inpg.cz, napište nám zprávu na Facebooku, nebo nám zavolejte na 775 776 690. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Těšíme se na vás!