Tábor 2013 - Pevnost Boyard

Drazí přátelé!

Legendární pevnost Boyard není potřeba dlouze představovat. Šest soutěžních oddílů připluje do pevnosti lodí nebo přiletí vrtulníkem. Jejich cílem je vyhrát zlato hlídané tygry v zamčené pokladnici. Aby se k němu dostali, musí splnit řadů obtížných úkolů a překonat desítky nástrah. Tak přesně to na vás čeká toto léto. Máte jedinečnou možnost se k nám přihlásit. Zhruba 80 soutěžících, kteří budou mít to štěstí a přihlásí se včas, vysadíme na odlehlém místě v malebné jihočeské krajině. Rozděleni do jednotlivých oddílů budete navzájem bojovat o indicie a mapu vedoucí k nalezení zlatého pokladu. Jen se vzájemnou pomocí svých přátel můžete spolu dojít až k úspěšnému konci a pochlubit se, že jste tím, KDO VYHRAJE!

 

Chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového?  Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří jako každý rok chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, kteří se nebojíte překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít. Právě vás bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší…

Jako již obyčejně na vás čekají soutěže, napětí i zábava. Poznáte nové kamarády, kteří se stejně jako vy budou snažit najít meze svých schopností a dovedností. Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.

Těšíme se na vás! Vítejte na palubě!

Pozor! Velká změna!

Milí kamarádi i letošní tábor pro vás máme skvělé překvapení. Našli jsme úžasný tábor v jižních Čechách. K dispozici máme řeku s loďkami, les hned za táborem, volejbalové hřiště v táboře, fotbalové hned vedle… Jako bonus je koňská farma v bezprostřední blízkosti, takže se letos snad i projedeme. Vláček máme zase kousek za táborem, proto s výlety nebude problém. Tábor je za vesnicí, proto budeme mít klid a soukromí, ale zároveň i prostor, kam se vydat na hry, pro které potřebujeme spoluúčast obyvatel.

Letošní tábor začíná opět v neděli, TENTOKRÁT již 7. 7. v odpoledních hodinách, příjezd v sobotu 20.7.

Adresa, kam ti mohou rodiče i kamarádi posílat zprávy je:

Dětský tábor Autocamp Pohoda

Týn nad Vltavou - Nuzice 375 01

Camp Pohoda