Tábor 2014 - Cesta kolem světa za 14 dní

V minulosti jsme zvládli mnohé.  Život na opuštěném ostrově, v hradě v Bradavicích, nebo třeba výpravu do Prasinek. Co je tedy pro nás za problém, objet svět za 14 dní? Podívat se do zemí, o kterých mnoho nevíte a které se mohou stát pro vás na chvíli domovem… Šest soutěžních oddílů se přidá na cestu necestu, aby úspěšně dorazily do cíle. Cestou samozřejmě musí splnit řadů obtížných úkolů a překonat desítky nástrah. Tak přesně to na vás čeká toto léto. Máte jedinečnou možnost se k nám přihlásit. Zhruba 80 cestovatelů, kteří budou mít to štěstí a přihlásí se včas, vysadíme na odlehlém místě v malebné jihočeské krajině. Rozděleni do jednotlivých oddílů budete navzájem bojovat o indicie a mapu vedoucí k nalezení správné cesty k cíli.

Jen se vzájemnou pomocí svých přátel můžete spolu dojít až k úspěšnému konci a pochlubit se, že jste tím, KDO VYHRAJE!

Kam se pojede?

Vy, kteří jste s námi byli již vloni, víte, že jsme našli krásný tábor v jižních Čechách. K dispozici máme řeku s loďkami, les hned za táborem, volejbalové hřiště v táboře, fotbalové hned vedle… Jako bonus je koňská farma v bezprostřední blízkosti, takže se letos snad i projedeme. Vláček máme zase kousek za táborem, proto s výlety nebude problém. Tábor je za vesnicí, proto budeme mít klid a soukromí, ale zároveň i prostor, kam se vydat na hry, pro které potřebujeme spoluúčast obyvatel. 

 

Camp Pohoda

 

 

Dostav se dne 12. 7. 2013 v 9.30 hodin do Brandýsa nad Labem k vlakovému nádraží (poblíž Penny).

Odjezd bude po odbavení v 10 hodin. Domů se plný dojmů navrátíš v pátek 25. 7. přibližně v 16:30 - 17:00 na stejné místo.

 

Adresa, kam ti mohou rodiče i kamarádi posílat zprávy je:

Dětský tábor Autocamp Pohoda

Týn nad Vltavou - Nuzice 375 01