Tábor 2015 - Harry Potter

Svět zachvátil strach. Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit se vrátil a my musíme bojovat proti zlu. Harry Potter a jeho přátelé ale situaci přestávají mít pod kontrolou, a proto hledají kohokoli, kdo by jim v boji pomohl. Rozhodli jsme se, že Harrymu pomůžeme, a tak pojedeme ve skupině zhruba 80 čarodějů a čarodějek na místo vyvrcholení do Bradavic v severních Čechách. Tam se budeme během 14 dnů připravovat, nabírat síly a trénovat, abychom společně dokázali porazit zlo a nastolit na světě mír. K tomu ale potřebujeme odvahu a především týmového ducha, protože přátelství je právě to, co je v boji proti zlu nejdůležitější. V přípravách budeme muset ochránit Kámen mudrců, porazit obrovského hada, ubránit se mozkomorům nebo splnit 3 úkoly, abychom postoupili dál do dalších ročníků. Ve finále spojíme síly v Brumbálově armádě a společně s Harrym Potterem se vydáme vstříc dobrodružství.

Pomůžeš nám porazit Ty-víš-koho? Pojeď s námi a nebudeš litovat!

KAM SE POJEDE?

Již jednou jsme na tomto táboře byli, proto je výhoda, že prostředí známe. Letos pojedeme do severních Čech do kempu Krokodýl, kousek od vesničky Železnice blízko Jičína. Kemp se nachází opravdu blízko, takže se jednoho dne do Jičína uskuteční i výlet. V areálu kempu se pak nachází hřiště na beach volejbal a nedaleko je i bazén na koupání.

 

Dostav se dne 12. 7. 2015 na nádraží ve Staré Boleslavi (viz mapa níže). Přijď, prosím, k odbavení hodinu před odjezdem, který je v 11:57.

Bradavický Expres odjíždí na čas a na nikoho nečeká (nezapomeň, jak dopadl Harry s Ronem, když se nemohli na nádraží dostat - do Bradavic se museli dopravit sami létajícím autem).

Domů se plný dojmů navrátíš v sobotu 25. 7.  přibližně v 16:30 na stejné místo.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem:
  • od Brandýsa ulicí BOLESLAVSKÁ
  • od Prahy silnicí R10, sjezd 14 a ulicí BOLESLAVSKÁ
Autobusem:
  • 367 od stanice metra ČERNÝ MOST (=B=)
  • 375 od stanic metra ČESKOMORAVSKÁ (=B=), VYSOČANSKÁ (=B=), LETŇANY (=C=)
  • 477 a 478 z BRANDÝSA NAD LABEM – NÁDRAŽÍ
Výstupní zastávka BRANDÝS NAD LABEM, ST. BOLESLAV-ŽEL.ST.
 

 

 

Adresa, kam ti mohou rodiče i kamarádi posílat zprávy je:

Dětský tábor kemp Krokodýl

Železnice 15

Železnice 507 13