Tábor 2016 - Mimoni

V minulosti jsme zvládli mnohé. Propluli jako piráti Karibikem, studovali v Bradavické škole čar a kouzel s Harrym Potterem, procestovali svět za 14 dní, bránili říši Pána prstenů… Letos ale bude vše jinak! Naším prvořadým úkolem bude najít a odhalit největšího padoucha ze všech! V roli mimoňů a po boku Kevina, Boba a Stuarta překonáme společně nástrahy a překážky, které na nás číhají na cestě k našemu cíli. Bohužel, v naší tlupě máme místo jen pro zhruba 80 mimoňů. Pomůžeš nám a přidáš se?
 
Chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového?  Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří jako každý rok chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, kteří se nebojíte překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít, právě vás bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší…
 
Jako již obyčejně na vás čekají soutěže, napětí i zábava. Poznáte nové kamarády, kteří se stejně jako vy budou snažit najít meze svých schopností a dovedností. Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.
 
Těšíme se na vás!

Odjezd

Dne 17.7.2016 tě očekáváme v 11:00 hodin na nádraží ve Staré Boleslavi!!! (viz mapa níže). Dostav se, prosím, k odbavení přibližně hodinu před odjezdem, který je v 11:45 hod.

Domů se plný dojmů navrátíš v sobotu 30. 7.  přibližně v 16:00 - 16:30 na stejné místo.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem:
  • od Brandýsa ulicí BOLESLAVSKÁ
  • od Prahy silnicí R10, sjezd 14 a ulicí BOLESLAVSKÁ
Autobusem:
  • 375 od stanic metra ČESKOMORAVSKÁ (=B=), VYSOČANSKÁ (=B=), LETŇANY (=C=), PROSEK (=C=)
  • 478 z BRANDÝSA NAD LABEM – NÁDRAŽÍ
Výstupní zastávka BRANDÝS NAD LABEM, ST. BOLESLAV-ŽEL.ST.
 

KAM SE POJEDE?

Již jednou jsme na tomto táboře byli, proto je výhoda, že prostředí známe. Letos pojedeme do severních Čech do kempu Krokodýl, kousek od vesničky Železnice blízko Jičína. Kemp se nachází opravdu blízko, takže se jednoho dne do Jičína uskuteční i výlet. V areálu kempu se pak nachází hřiště na beach volejbal a nedaleko je i bazén na koupání.

Adresa, kam ti mohou rodiče i kamarádi posílat zprávy je:

Dětský tábor kemp Krokodýl

Železnice 15

Železnice 507 13