Tábor 2018 - Úžasňákovi

 
V minulosti jsme zvládli mnohé. Propluli jako piráti Karibikem, studovali v bradavické škole čar a kouzel s Harrym Potterem, procestovali svět za 14 dní, zežloutli jako Mimoni či bránili říši Pána prstenů … Letos navštívíme svět fantazie a animáků! Coby Úžasňákovi v kreslené společnosti potkáme například Nema, opuštěný ostrov Madagaskar a jeho obyvatele a mnoho dalších. Společně překonáme všechny nástrahy, pasti a překážky, které na nás číhají od nepřátel. Bohužel, na naší výpravě máme místo jen pro zhruba 85 parťáků. Vydáš se s námi a přidáš se?
 
Chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového?  Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří jako každý rok chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, kteří se nebojíte překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít. Právě vás bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší…
 
Jako již obyčejně na vás čekají soutěže, napětí i zábava. Poznáte nové kamarády, kteří se stejně jako vy budou snažit najít meze svých schopností a dovedností. Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.
 
Těšíme se na vás! 
 
Letošní tábor začíná v neděli, TENTOKRÁT 15. 7. 2018 v dopoledních hodinách, příjezd v sobotu 28. 7. večer.
 
Bohužel máme místo jen pro 85 odvážných a nebojácných Superhrdinů, a protože doufáme, že mezi ně budeš patřit i ty, ozvi se co nejdříve, abys o možnost jet s námi nepřišel. 
 
Přihlášky zasílejte na adresu:
 
IVA NOVÁKOVÁ
Boleslavská 139
250 01 Brandýs nad Labem
Kontaktní tel. 775 776 690
 
Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly. Zálohu na tábor 2 000 korun je nutné zaplatit v hotovosti, převodem na účet 423448309-0800 (uveďte jméno dítěte) nebo složenkou do konce března 2018, doplatek do konce května 2018
 

Přihláška ke stažení 


Odjezd

Dne 15.7.2018 tě očekáváme v 11:00 hodin na nádraží ve Staré Boleslavi!!! (viz mapa níže). Dostav se, prosím, k odbavení přibližně hodinu před odjezdem, který je v 11:51 hod.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem:

  • od Brandýsa ulicí BOLESLAVSKÁ
  • od Prahy silnicí R10, sjezd 14 a ulicí BOLESLAVSKÁ

Autobusem:

  • 375 od stanic metra ČESKOMORAVSKÁ (=B=), VYSOČANSKÁ (=B=), LETŇANY (=C=), PROSEK (=C=)
  • 478 z BRANDÝSA NAD LABEM – NÁDRAŽÍ

Výstupní zastávka BRANDÝS NAD LABEM, ST. BOLESLAV-ŽEL.ST.


 

KAM SE POJEDE?

Již několikrát jsme na tomto táboře byli, proto je výhoda, že prostředí známe. Letos pojedeme do severních Čech do kempu Krokodýl, kousek od vesničky Železnice blízko Jičína. Kemp se nachází opravdu blízko, takže se jednoho dne do Jičína uskuteční i výlet.

V areálu kempu se pak nachází hřiště na beach volejbal, 2 bazény na koupání a v klubovně je i ping-pongový stůl. Chatičky jsou dřevěné se 2 - 4 lůžky.

Adresa, kam ti mohou rodiče i kamarádi posílat zprávy je:

Dětský tábor kemp Krokodýl

Železnice 15

Železnice 507 13