Tábor 2019 - Fortnite

 

FORTNITE válcuje svět. Na začátku každé partie je sto lidí, kteří na stále se zmenšujícím území musejí sbírat vzácné vybavení a pak bojovat do té doby, než zůstane jeden přeživší… I nás je sto. A nikdo z nás jistě nedá svou kůži lacino. Bojovat se bude do posledního dechu a jen ten nejlepší může být vítězem.

Na počítači umí zvítězit každý. Ale pokud budeš vysazen do skutečné divočiny a odkázaný na svůj intelekt a důvtip, budeš opravdu tak dobrý?

Pokud máš odvahu, můžeš to zkusit. Poměřit síly s námi, kteří jsme připraveni…

Takže, chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového? Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří, jako každý rok, chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, nebojíte se překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít, bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší…

Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.

Těšíme se na vás!


Letošní tábor začíná v neděli, TENTOKRÁT 30. 6. 2019 v dopoledních hodinách, příjezd v sobotu 13. 7. večer.
 
Bohužel máme místo jen pro 85 odvážných a nebojácných Superhrdinů, a protože doufáme, že mezi ně budeš patřit i ty, ozvi se co nejdříve, abys o možnost jet s námi nepřišel. 
 

Přihlášky zasílejte na adresu:

IVA NOVÁKOVÁ
Boleslavská 139
250 01 Brandýs nad Labem
Kontaktní tel. 775 776 690
 
Cena: 4.990 Kč 
 
Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly. Zálohu na tábor 2 000 korun je nutné zaplatit v hotovosti, převodem na účet 423448309-0800 (uveďte jméno dítěte) nebo složenkou do konce února 2019, jinak je přihláška NEPLATNÁ! Doplatek uhraďte do konce května 2019. Budeme rádi alespoň za nějaké platby v hotovosti, většinu záloh, bohužel také v hotovosti platíme. Pokud pro vás není problém dojezd do Brandýsa nad Labem či Dřevčic, po domluvě možné kdykoliv.
 

Odjezd

Dne 30.6.2019 tě očekáváme v 11:00 hodin na nádraží ve Staré Boleslavi!!! (viz mapa níže).

Dostav se, prosím, k odbavení přibližně hodinu před odjezdem, který je v 11:51 hod.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Autem:

  • od Brandýsa ulicí BOLESLAVSKÁ
  • od Prahy silnicí R10, sjezd 14 a ulicí BOLESLAVSKÁ

Autobusem:

  • 375 od stanic metra ČESKOMORAVSKÁ (=B=), VYSOČANSKÁ (=B=), LETŇANY (=C=), PROSEK (=C=)
  • 478 z BRANDÝSA NAD LABEM – NÁDRAŽÍ

Výstupní zastávka BRANDÝS NAD LABEM, ST. BOLESLAV-ŽEL.ST.


 

Příjezd

Domů se plný dojmů navrátíš v sobotu 13. 7. přibližně mezi 16:30 a 17.15.

Pozor!!!! na nádraží do Brandýsa nad Labem (viz mapa níže)


 

KAM SE POJEDE?

Již několikrát jsme na tomto táboře byli, proto je výhoda, že prostředí známe. Letos pojedeme do severních Čech do kempu Krokodýl, kousek od vesničky Železnice blízko Jičína. Kemp se nachází opravdu blízko, takže se jednoho dne do Jičína uskuteční i výlet.

V areálu kempu se pak nachází hřiště na beach volejbal, 2 bazény na koupání a v klubovně je i ping-pongový stůl. Chatičky jsou dřevěné se 2 - 4 lůžky.