Tábor 2020 - Fortnite: kapitola 2

Fortnite válcuje svět. My jsme si své místo na slunci vloni vybojovali. Tak, jako ve hře, ale přišel restart a nezbývá než začít znovu. Nadále platí, že na začátku každé partie je sto hráčů, kteří na stále se zmenšujícím území musejí sbírat vzácné vybavení, a pak bojovat do té doby, než zůstane pouhý jeden přeživší… I nás je sto.  A nikdo z nás jistě nedá svou kůži lacino. Bojovat se bude do posledního dechu a jen ten nejlepší může být vítězem.

Na počítači umí zvítězit kdekdo. Ale pokud budeš vysazen do skutečné divočiny a odkázaný jen na svůj intelekt a důvtip, budeš opravdu tak dobrý?

Pokud máš odvahu, můžeš to zkusit. Poměřit síly s námi, kteří jsme připraveni…

Takže – chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového? Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří jako každý rok chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, kteří se nebojíte překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít. Právě vás bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší!

Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.

Těšíme se na vás!


Letošní tábor začíná v neděli, TENTOKRÁT 28. 6. 2020 v dopoledních hodinách, návrat v sobotu 11. 7. 2020 večer.

Bohužel máme místo jen pro 85 odvážných a nebojácných účastníků, a protože doufáme, že mezi ně budeš patřit i ty, ozvi se co nejdříve, abys o možnost jet s námi nepřišel.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA ADRESU:

IVA NOVÁKOVÁ
Boleslavská 139
250 01 Brandýs nad Labem
Kontaktní tel. 775 776 690

Cena: 5.490 Kč

Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly.

Zálohu na tábor 2 000 korun je nutné zaplatit v hotovosti, převodem na účet 123–1100590217/0100 (uveďte jméno dítěte) nebo složenkou do konce února 2020, jinak je přihláška NEPLATNÁ! Doplatek uhraďte do konce května 2020.

Budeme rádi alespoň za nějaké platby v hotovosti, většinu záloh, bohužel také v hotovosti platíme. Pokud pro vás není problém dojezd do Brandýsa nad Labem či Dřevčic, po domluvě možné kdykoliv.

Kam se pojede

Letošní tábor se nachází v Lančovské zátoce u Vranovské přehrady v chatové osadě Lančov. Pár metrů chůze se tím pádem naskýtá možnost koupání a projížděk na lodičkách. Přibližně uprostřed pobytu se vydáme na lodní výlet do Vranova nad Dyjí a díky rozlehlým lesům máme i dobré podmínky pro nejrůznější hry. 

V areálu se pak kromě několika zděných budov nachází dřevěné chatičky se 4 lůžky, ohniště, hřiště na volejbal nebo přehazku, jídelna a nově zrekonstruované sociální zařízení. 

 

 

TOPlist