Tábor 2020 - Fortnite: kapitola 2

Fortnite válcuje svět. My jsme si své místo na slunci vloni vybojovali. Tak, jako ve hře, ale přišel restart a nezbývá než začít znovu. Nadále platí, že na začátku každé partie je sto hráčů, kteří na stále se zmenšujícím území musejí sbírat vzácné vybavení, a pak bojovat do té doby, než zůstane pouhý jeden přeživší… I nás je sto.  A nikdo z nás jistě nedá svou kůži lacino. Bojovat se bude do posledního dechu a jen ten nejlepší může být vítězem.

Na počítači umí zvítězit kdekdo. Ale pokud budeš vysazen do skutečné divočiny a odkázaný jen na svůj intelekt a důvtip, budeš opravdu tak dobrý?

Pokud máš odvahu, můžeš to zkusit. Poměřit síly s námi, kteří jsme připraveni…

Takže – chcete vyzkoušet své schopnosti a dovednosti, svou pružnost a odvahu? Chcete se o sobě dozvědět něco nového? Chcete zažít skutečnou výzvu? Právě vás, přátelé, kteří jako každý rok chcete na vlastní kůži zkusit nová dobrodružství, kteří se nebojíte překážek, nepohodlí a nebezpečí, a kteří máte chuť se něco nového naučit, něco poznat a zažít. Právě vás bychom rádi uvítali na táboře, kde vyhraje jen ten nejlepší!

Čeká na vás 14 dní, na které budete určitě celý rok vzpomínat.

Těšíme se na vás!


Letošní tábor začíná v neděli, TENTOKRÁT 28. 6. 2020 v odpoledních hodinách, návrat v sobotu 11. 7. 2020 dopoledne.

Bohužel máme místo jen pro 85 odvážných a nebojácných účastníků, a protože doufáme, že mezi ně budeš patřit i ty, ozvi se co nejdříve, abys o možnost jet s námi nepřišel.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA ADRESU:

IVA NOVÁKOVÁ
Boleslavská 139
250 01 Brandýs nad Labem
Kontaktní tel. 775 776 690

Cena: 5.490 Kč

Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly.

Zálohu na tábor 2 000 korun je nutné zaplatit v hotovosti, převodem na účet 123–1100590217/0100 (uveďte jméno dítěte) nebo složenkou do konce února 2020, jinak je přihláška NEPLATNÁ!

Doplatek uhraďte do konce května 2020.

Budeme rádi alespoň za nějaké platby v hotovosti, většinu záloh, bohužel také v hotovosti platíme. Pokud pro vás není problém dojezd do Brandýsa nad Labem či Dřevčic, po domluvě možné kdykoliv.

ODJEZD

Bohužel se letos z důvodu koronaviru nelze přepravovat hromadně vlakem do místa určení, přestože jsme již měli vše předpřipravené a spoje domluvené. Jelikož bezpečí a zdraví dětí, ale i vedoucích a ostatních kolegů v areálu tábora je naší největší prioritou, jsme nuceni přijmout nezbytná bezpečnostní opatření. Jsme si vědomi, že to mnohým komplikuje situaci. Přesto prosíme letos o vlastní dopravu dětí k areálu tábora. Pokud už teď víte, že to pro vás přináší neřešitelné komplikace, dejte nám, prosím vědět, budeme se snažit to nějak individuálně pořešit.

Prostředky plánované na dopravu jsme letos nuceni využít na nákup desinfekcí, rukavic, jednorázových roušek apod. Zároveň prosíme rodiče, kteří jsou schopni či mají možnost nám poskytnout pro chod tábora desinfekci či jiné pomůcky k čištění tábořiště, zda by nám v této situace vypomohli, hygienická pravidla jsou nastavena, pochopitelně velmi přísně. Za jakýkoliv sponzorský dar budeme vděčni.

Dne 28. 6. 2020 tě očekáváme mezi 16. a 18. hodinou u brány táborové osady. Tábor se nachází poblíž Lečce nad Sázavou. Popis cesty, místa a mapa je uvedena níže.

Odjezd bude dne 11. 7. 2020 z tábora mezi 11. a 13. hodinou. Prosíme, vyzvedněte si děti nejlépe v této době, neboť do 13. hodiny musíme opustit tábořiště.

LETOS ŽÁDÁME VŠECHNY RODIČE, ABY DĚTEM ZABALILI PRO VŠECHNY PŘÍPADY S SEBOU ROUŠKY. NEJLÉPE 3-5ks LÁTKOVÝCH ROUŠEK, které je možné vyprat, vyžehlit přímo v areálu tábora a znovu použít. Jelikož děti rády ztrácí vše, co se jim dostane do ruky, prosíme, podepište jim je, ať je můžeme identifikovat při ztrátě, anebo po vyprání.


Kam se pojede

Letošní tábor se nachází ve Sluneční zátoce řeky Sázavy poblíž Ledče nad Sázavou. Přímo v areálu se tím pádem naskýtá možnost koupání a projížděk na lodičkách. Součástí základny jsou i celkem 3 hřiště - na fotbal, volejbal a basketbal. Pod křídlem budovy s ubytováním se nachází 6 ping pongových stolů, uprostřed tábora je pak ohniště pro táborák.

Ubytování je řešeno v rámci hlavní budovy v pokojích po 4 lužkách. V přízemí se nacházejí sprchy a kousek dál, směrem k lesu, jsou toalety. Jídelna je pak v samostatné budově pár metrů od ubytování. Na konci křídla s ubytováním je klubovna, která bude určitě hojně využívána.

Souřadnice: 49.6877861N, 15.3090650E
  N 49°41.26717', E 15°18.54390'
Adresa: Pod Hájem 6, 684 01, Ledeč nad Sázavou

 

Jak se k nám dostanete?

V Ledči nad Sázavou se dejte hlavní ulicí HAVLÍČKOVA. Mezi stadionem a hřbitovem odbočte do ulice Z.M.KUDĚJE a jeďte cca 3 km až na konec silnice, kde nás najdete.

Na internetu táborovou základnu najdete jako „SLUNEČNÍ ZÁTOKA“ nebo na www.slunecnizatoka.cz


Dopisy svým dětem zasílejte na adresu:

Dětský tábor Brandýs
(jméno adresáta)
Poste restante
584 01 LEDEČ NAD SÁZAVOU