Tábor 2021 - Cestování v čase

Kdo by si nepřál umět cestovat časem? Navštívit dávné doby faraonů, mágů a králů, vydat se na místa, která jsou dnes již téměř zapomenuta a oživit ducha těchto časů. Letošní magický a tajuplný rok ti to umožní. Brána do světa tajemství a dobrodružství se brzy otevře a pohltí nás, aby vše poodhalila. Několik odvážných skupin se vydá toto léto po nebezpečné, dobrodružné, ale hlavně zajímavé a poučné cestě do minulosti, ale částečně nahlédne i do budoucna.

Spolu s Doktorem Strangem se vrhneme do učení magie a mystiky. Absolvujeme výuku kouzel, lektvarů, získáme magické předměty, které nám cestu a boj usnadní. Doprovodí nás na cestách a spolu s ním porazíme nepřátele, kteří napadali lidstvo v dávných dobách. Ale sami to nesvedeme. Potřebujeme mít početnou družinu, která po Strangeově boku a za pomoci přírodních sil a zákonů odrazí nepřátelské pokusy o dobytí světa. Staň se i ty jedním z nás!


Čeká tě spousta dobrodružství a zábavy, na které budeme dlouho vzpomínat.

Těšíme se na tebe!

Nová cesta vyžaduje nové místo a prostředí. Bohužel náš obvyklý termín nebyl volny, proto letošní tábor začíná v neděli 1. 8. 2021 v odpoledních hodinách, návrat v sobotu 14. 8. 2021 dopoledne.

Bohužel máme místo jen pro 85 odvážných a nebojácných účastníků, a protože doufáme, že mezi ně budeš patřit i ty, ozvi se co nejdříve, abys o možnost jet s námi nepřišel.

PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE ONLINE NEBO ZASÍLEJTE NA ADRESU:

IVA NOVÁKOVÁ
Boleslavská 139
250 01 Brandýs nad Labem
Kontaktní tel. 775 776 690

Cena: 5.690 Kč

Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly.

Zálohu na tábor 2 000 korun je nutné zaplatit v hotovosti, převodem na účet 123–1100590217/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte) nebo složenkou do konce února 2021, jinak je přihláška NEPLATNÁ! (Pokud se přihlašujete později, uhraďte, prosím, zálohu ihned)

Doplatek uhraďte do konce června 2021.

Budeme rádi alespoň za nějaké platby v hotovosti, většinu záloh, bohužel také v hotovosti platíme. Pokud pro vás není problém dojezd do Brandýsa nad Labem či Dřevčic, po domluvě možné kdykoliv.

ODJEZD

Bohužel se i letos z důvodu koronaviru nelze přepravovat hromadně vlakem do místa určení a jelikož bezpečí a zdraví dětí, ale i vedoucích a ostatních kolegů v areálu tábora je naší největší prioritou, jsme nuceni přijmout nezbytná bezpečnostní opatření. Jsme si vědomi, že to mnohým komplikuje situaci. Přesto prosíme i letos o vlastní dopravu dětí k areálu tábora. Pokud už teď víte, že to pro vás přináší neřešitelné komplikace, dejte nám, prosím vědět, budeme se snažit to nějak individuálně pořešit.

Prostředky plánované na dopravu jsme nuceni využít na nákup desinfekcí, rukavic, jednorázových roušek apod. Zároveň prosíme rodiče, kteří jsou schopni či mají možnost nám poskytnout pro chod tábora desinfekci či jiné pomůcky k čištění tábořiště, zda by nám v této situace vypomohli, hygienická pravidla jsou nastavena, pochopitelně velmi přísně. Za jakýkoliv sponzorský dar budeme vděčni.

Dne 1. 8. 2021 tě očekáváme mezi 14. a 16. hodinou u brány táborové osady. Tábor se nachází přibližně 12 km severovýchodně od Dvora Králové. Popis cesty, místa a mapa je uvedena níže.

Odjezd z tábora bude dne 14. 8. 2021 mezi 10. a 12. hodinou. Prosíme, vyzvedněte si děti nejlépe v této době, neboť do 13. hodiny musíme opustit tábořiště.

ŽÁDÁME VŠECHNY RODIČE, ABY DĚTEM ZABALILI PRO VŠECHNY PŘÍPADY S SEBOU ROUŠKY. NEJLÉPE 3-5ks RESPIRÁTORŮ. Jelikož děti rády ztrácí vše, co se jim dostane do ruky, prosíme, podepište jim je, ať je můžeme identifikovat při ztrátě.


Důležité dokumenty

Dokumenty, které je potřeba s sebou mít, jsou:

  • Potvrzení od lékaře
  • Potvrzení o bezinfekčnosti
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů
  • Prohlášení o vyzvednutí dítěte (pouze pokud bude dítě vyzvedávat někdo jiný, než rodiče)

Všechny dokumenty najdete v sekci Pro rodiče.


Kam se pojede

Letošní tábor se nachází v táborové osadě Nesytá, ležící cca 12 km severovýchodně od Dvora Králové nad Labem. V areálu jsou k bydlení určené dřevěné chatičky se 4 lůžky (2 palandy), ale k dispozici bude i chalupa s vytápěním pro deštivé případy. Jedna z chalup pak také loni prošla rekonstrukcí a je v ní klubovna.

Kousek cesty lesem od areálu je umístěný přírodní bazén, jehož hloubku je možné regulovat. Okolí tábořiště je obklopené rovinatými lesy, které zcela dostatečně pokryjí nároky na táborové hry a aktivity. Součástí areálu je také hřiště pro Člověče nezlob se, ve kterém můžou hrát děti jako figurky.

Umístění tábořiště také láká na několik krásných míst na výlety, mezi které patří Babiččino údolí, lázeňský areál Kuks nebo ZOO Dvůr Králové. Podle podmínek v létě uvidíme, která místa se nám podaří navštívit.

Souřadnice: 50.464010N, 15.933898E
  50°27'50.4"N 15°56'02.0"E
Adresa: Tábořiště a kemp Nesytá
Kohoutov ev. č. 17 
54401 

 

Jak se k nám dostanete?

Ze silnice č. 37 spojující Jaroměř a Trutnov sjeďte na Chroustníkovo hradiště (ve směru z Jaroměři) nebo na Hajnice (ve směru z Trutnova). Poté pokračujte po hlavní silnici až do obce Vyhnánov, kde zahněte na lesní cestu, která vede přímo do tábora. Odbočka bude označena


Dopisy svým dětem zasílejte na adresu:

Dětský tábor Brandýs
 Tábořiště a kemp Nesytá
Kohoutov - č.e. 17
544 01