Fantastická olympiáda

Připoj se k nám na 14 dnů plných kouzel a dobrodružství na táboře Fantastická olympiáda! Objev tajemství Harryho Pottera, prožij výzvu s Pokémony, vypluj s Piráty z Karibiku, projdi světem Pána prstenů a zachraň lidstvo s hrdiny Marvelu. Potkáš legendární postavy, naučíš se nová kouzla a staneš se mistrem všech světů. Připrav se na nezapomenutelné léto plné zábavy a magie! Každý den přinese něco nového a vzrušujícího, plného úkolů a záhad k odhalení. Tento tábor je skvělou příležitostí pro mladé dobrodruhy a dobrodružky, kteří milují fantastické příběhy a hrdiny.

Termín tábora pro rok 2024 je 30. 6. - 13. 7. 2024

PŘÍJEZD A ODJEZD

Příjezd je dne 30. 6. 2024 mezi 14. a 16. hodinou u táborové brány v Boněticích, nedaleko Boru u Plzně.
Tábor se nachází v obci Bonětice. Popis cesty, místa a mapa jsou uvedeny níže.

Odjezd bude dne 13.7. 2024 z tábora mezi 10. a 12. hodinou.

Pokud jedete jen na 1 týden, pak je odjezd 6.7.2024 mezi 13. a 15. hodinou

PŘIHLÁŠKA

Protože kapacita tábora je samozřejmě omezená, budeme vyřizovat přihlášky v pořadí, v jakém došly.

CENA: 7.490 Kč

Bohužel máme místo jen pro 100 odvážných a nebojácných účastníků, a protože doufáme, že mezi ně bude patřit i vaše dítě, přihlaste se co nejdříve, abyste o možnost jet s námi nepřišli. Mohou s námi jet děti od 5 do 17 let.

Cenu tábora se snažíme udržet co nejníže, ale bohužel už i nás dostihlo výrazné navýšení nákladů. Abychom mohli tábor udržet v chodu, nebylo jiné vyhnutí, než navýšit cenu tábora. Věříme, že Vás to neodradí a Vaše děti si budou moci tábor užít, jako v minulých letech.

Zálohu na tábor 3.000 korun je nutné zaplatit do 10 dnů od poslání přihlášky jedním ze způsobů níže, jinak je přihláška neplatná:

  • V hotovosti (po domluvě na jeden z kontaktů níže)
  • Převodem na účet 123–1100590217/0100 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte)
  • Složenkou

Doplatek uhraďte do konce května 2024.

Pokud se přihlašujete později, uhraďte, prosím, zálohu případně i celou částku ihned.
Pokud se přihlašujete jako náhradník, tak zálohu neplaťte, počkejte na výzvu, pokud se uvolní místo.

  Přihlásit 

Iva Nováková

Lucie Přibylová Nožičková

KAM SE POJEDE

Po několika letech přichází změna! V srdci malebné obce Bonětice, jižně od města Bor a cca 50 km západně od Plzně, se rozkládá idylický dětský tábor, který je perfektním místem pro letní dobrodružství vašich dětí. Tábor, zasazený do nádherné přírodní scenérie, nabízí komfortní ubytování v dřevěných chatičkách i v pevných zděných domech, zaručující útulný a bezpečný pobyt pro každého táborníka.

Areál je vybaven velkými umývárnami, které zajišťují dostatečné pohodlí pro všechny účastníky. Prostorná jídelna s pódiem slibuje nejen chutné pokrmy, ale také mnoho zábavy a společenských aktivit. Srdcem tábora je velké ohniště, ideální místo pro večerní táboráky, kde se děti mohou těšit na hru na kytaru a pečení špekáčků.

Sportovní nadšenci ocení dvě hřiště – na fotbal a volejbal, které jsou perfektní pro organizování týmových her a soutěží. Tábor sousedí s Bonětickým rybníkem, rozkládajícím se na rozloze 32 hektarů, což je ideální místo pro vodní sporty, plavání nebo jen pro klidné projížďky na loďkách.

Pro hry mimo tábor je areál obklopený borovým hájem v přírodním parku Valcha, kde lze pořádat různé hry a orienťáky. Tato přírodní oáza poskytuje nespočet možností pro dobrodružné výpravy a objevování krás české přírody.

Stejně jako v předchozích letech i letos prosíme rodiče o dovezení dětí na tábor vlastními dopravními prostředky.

ADRESA

Dětský tábor Bonětice
Bonětice ev. č. 61
348 02 Stráž

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

V obci Bonětice zahněte ve směru od Boru za mostkem doprava (z opačného směru před mostkem doleva) - u odbočky je dřevěný ukazatel Dětský tábor Bonětice. 

Pokračujte po silnici okolo sádek až k bráně do tábora, kde bude probíhat přebírání dětí.